KS Pawłokoma - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

2014
Ładowanie...

Kalendarium

27

09-2022

wtorek

28

09-2022

środa

29

09-2022

czwartek

30

09-2022

piątek

01

10-2022

sobota

02

10-2022

niedziela

03

10-2022

pon.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Za Sanie Dąbrówka vs KS Pawłokoma 1:10 !!!

  • autor: kspawlokoma, 2012-05-13 16:32

               W rozegranym 13 maja 2012r. KS Pawłokoma rozgromiła Za Sanie Dabrówka 10:1 (3:0). Mecz odbył się na stadionie w Dąbrówce. Bramki dla Naszego zdobyli: Mariusz Karaś x2, Andrzej Sieńko x2, Michał Banaś x2, Paweł Siry, Grzegorz Sieńko, Leszek Nahacz, Marcin Sieńko.

Relacja z meczu w rozwinięciu...

          Faworytem meczu wydawało się być grające na własnym boisku Za Sanie. KS Pawłokoma przystąpiło do meczu bez kilku zawodników. Wśród nieobecnych znalazł się także podstawowy bramkarz, jego miejsce pomiędzy słupkami zajął debiutujący w drużynie W. Słaby. Dla Naszego zespołu był to pierwszy mecz w sezonie, dlatego forma zespołu była niewiadomą, natomiast Za Sanie rozegrało już kilka meczów w tym roku, w większości odnosząc zwycięstwa.

          Już od samego początku Pawłokoma narzuciła swój styl gry i kontrolowała boiskowe wydarzenia. Po kilku niegroźnych strzałach piłka w 10 minucie znalazła drogę do siatki Dąbrówki. W zamieszaniu w polu karnym celny strzał obok prawego słupka oddał A. Sieńko otwierając wynik spotkania. Z każdą minutą Nasza przewaga rosła, gospodarze ograniczali swoje poczynania ofensywne do gry długimy podaniami, które skutecznie przejmowali nasi obrońcy. Po upływie 20 minut wynik spotkania brzmiał już 0-2. Bramkę pięknym strzałem zza pola karnego strzelił G. Sieńko. Po uzyskaniu dwubramkowego prowadzenia Pawłokoma uspokoiła grę, starając się grać jak najdłużej piłką. Tuż przed końcem pierwszej połowy kapitalnym strzałem z około 30 metrów popisał się M. Karaś i było 0-3.

          Początek drugiej odsłony meczu to wyrównana gra z obu stron. Jednakże Za Sanie w dalszym ciągu nie było w stanie stworzyć dogodnych sytuacji. Po upływie kilkunastu minut KS Pawłokoma rozpoczęła totalną kanonadę bramki rywali. Gole zdobyli: M. Karaś, M. Banaś, L. Nahacz, P. Siry. Bramkę zdobył także Nasz nominalny bramkarz M. Sieńko, który z konieczności musiał grać w polu. Przy stanie 0-8 Za Sanie zdobyło honorowego gola strzałem z rzutu wolnego. Jednak dwa ostatnie ciosy zadali gracze gości. Dziewiątego gola zdobył A. Sieńko lobując główką bramkarza Dąbrówki. Wynik na 1:10 ustalił M. Banaś.

          Podsumowując trzeba stwierdzić, że KS Pawłokoma rozegrała bardzo dobry mecz. Wynik końcowy jest zaskoczeniem nie tylko dla kibiców ale również dla samych zawodników. Należy podkreślić dobrą organizację gry Naszego zespołu jak również duże zaangażowanie każdego gracza. Mecz z Za Saniem jest dobrym prognostykiem przed zbliżającym się Turniejem w Dylągowej, w którym zagramy.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [588]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Treningi

Treningi odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 11:00 (wyjątkiem są niedziele, w których rozgrywane są mecze). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na boisko!!!

Ankiety

Kto wygra Puchar Wójta Gminy Dynów 2014 ?

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Losowa galeria

2014
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 60, wczoraj: 34
ogółem: 410 285

statystyki szczegółowe

Zegar

Zczuba.tv

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Kontakty