Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Wygrana na inaugurację Pucharu Wójta 2012

• autor: kspawlokoma, 2012-07-02 09:47

1 lipca 2012 na stadionie w Pawłokomie odbyły się pierwsze mecze rozgrywek o Puchar Wójta Gminy Dynów. W swoim pierwszym meczu KS Pawłokoma pokonał KS "Za Sanie" Dąbrówka Starzeńska 5-2 (4-0). Bramki dla Naszego zespołu zdobyli: A. Sieńko x2, G. Sieńko, R. Pudysz, M. Karaś. W pozostałych meczach Bartek Bartkówka wygrał ze Spartą Szklary 7-2 oraz Łubienka Łubno sensacyjnie rozgromiła drużynę z Dynowa 14-1.

Relacja w rozwinięciu....

Rozgrywki o Puchar Wójta Gminy Dynów 2012 rozpoczęły się meczem pomiędzy Bartkiem Bartkówka i Sparta Szklary. Bez większych problemów. Bartkówka wygrała, aplikując rywalą 7 bramek, a tracąc tylko 2. Sensacyjnym rozstrzygnięciem zakończyło się drugie spotkanie. Uważana przez wielu za faworytów do końcowego triumfu drużyna z Dynowa uległa Łubience Łubno aż 1-14!!!.
              W trzecim meczu na boisko wyszli zawodnicy gospodarzy oraz gracze z Dąbrówki. Dla tych drużyn było to już trzecie spotkanie w tym roku. Dwa poprzednie kończyły się wysokimi zwycięstwami Pawłokomy. Spotkanie znakomicie rozpoczęli gospodarze turnieju strzelając bramkę już w 2 minucie. Fantastyczne prostopadłe podanie R.Pudysza bezbłędnie wykorzystał A.Sieńko i było 1-0. Od samego początku Pawłokoma dyktowała swój styl gry, stwarzając kolejne sytuacje bramkowe. Po jednej z nich padła druga bramka. Dobre podanie w tempo A.Sieńko wykorzystał pięknym strzałem w długi róg G.Sieńko. Przy tej akcji nie obyło się bez kontrowersji, zawodnicy Dąbrówki twierdzili, że bramka padła z pozycji spalonej. Jednak sędzia po konsultacji z sędzią liniowym uznał prawidłowo zdobytego gola. Trzecią bramkę śmiało można zaliczyć do tych z kategorii "piłkarskie jaja". W niegroźnej sytuacji bramkarz Dabrówki łapie piłkę w ręce i niewiadomych okolicznościach ją wypuszcza, w odpowiednim miejscu jest A. Sieńko i bez problemów umieszcza futbolówkę w siatce. Wynik do przerwy ustalił R.Pudysz, który mierzonym strzałem zdobył swojego gola. Po przerwie gra się bardziej wyrównała. Jednak kolejnego gola zdobyła Pawłokoma. Autorem był M.Karaś, a asystował S.Baran. Przy prowadzeniu 5-0 Nasza drużyna nieco spuściła z tonu. Do głosu doszli goście. Efektem tego były 2 strzelone bramki. Jedna padła z rzutu karnego, natomiast druga po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Końcowy wynik 5-2 dla Pawłokomy.
               Już 8 lipca kolejne mecze. O godzinie 12 zagrają KS "Za Sanie" Dąbrówka Starzeńska ze Spartą Szklary, o 14 KS Olimpia Dylągowa z Łubienką Łubno oraz o 16 KS Pawłokoma z Bartkiem Bartkówka. Zapraszamy kibiców na stadion!!!