Turniej zako鎍zony! KS Paw這koma- 3 miejsce, Olimpia zwyci瘰ka...

Wyniki meczów fina這wych turnieju pi趾i no積ej w Paw這komie rozegranych 5.06.2011:

Olimpia Dyl庵owa- Dynów Oldboje i Przyjaciele 6-1 (3-0)

2- DYNÓW OLDBOJE I PRZYJACIELE

3- KS PAWΜKOMA

4- DOLINA ΣBIENKI

relacja z turnieju w rozwini璚iu....

W niedziel 5 czerwca 2011 na stadionie w Paw這komie odby造 decyduj帷e mecze turnieju pi趾i no積ej organizowanego przez KS Paw這koma. Podobnie jak mecze pó貨ina這we, fina造 zgromadzi造 liczn grup kibiców. Na trybunach obecny by równie Wójt Gminy Dynów.

Stawk pierwszego meczu by這 3 miejsce w turnieju. Spotka造 si: KS Paw這koma i Dolina ㄆbienki. Dla zawodników Naszej dru篡ny by豉 to szansa na poprawienie humorów po ubieg這tygodniowej pora盧e w pó貨inale po dramatycznym  meczu z Olimpi Dyl庵owa. Mecz dobrze rozpocz瘭i gracze KS Paw這koma, którzy obj瘭i prowadzenie w pierwszym kwadransie gry. Do prostopad貫j pi趾i doszed A. Sie鎥o, wyprzedzi obro鎍ów ㄆbna i spokojnym strza貫m umie軼i pi趾 w bramce. Po strzeleniu bramki Paw這koma uspokoi豉 gr, wyprowadzaj帷 kolejne akcje. Efekt w postaci gola przyszed oko這 30 minuty, do pi趾i wybitej przed pole karne dopad G. Sie鎥o i uderzeniem z pierwszej pi趾i zaskoczy bramkarza go軼i. Trzeci bramk zdoby M. Kara wykorzystuj帷 dobre podanie z g喚bi pola. Nast瘼na bramka pad豉 po znakomitym do鈔odkowaniu z prawej strony i strzale z najbli窺zej odleg這軼i. Autorem bramki ponownie by A. Sie鎥o. Pi徠y gol zosta strzelony równie przez tego zawodnika, który po raz kolejny wykorzysta 鈍ietne podanie ze 鈔odka boiska i w sytuacji sam na sam nie da szans bramkarzowi. Wynik do przerwy 5-0. Pocz徠ek drugiej cz窷ci gry to dobra postawa zawodników z ㄆbna, którzy kilkakrotnie zagrozili Naszej bramce, jednak bramkarz zawsze by na posterunku i nie da si zaskoczy. Mimo wyrównanej gry bramki strzelali tylko zawodnicy w granatowych strojach. Szóst bramk zdoby J. Bana, który dobi g這w pi趾 odbit przez bramkarza. Wynik ustali K. Szczepa雟ki pi瘯nym strza貫m zza pola karnego. Ko鎍owy wynik 7-0 dla KS Paw這koma.

W finale zagra造: Olimpia Dyl庵owa i Dynów Oldboje i Przyjaciele. Ci篹ko by這 wskaza faworyta. Pocz徠ek meczu by bardzo wyrównany z nielicznymi szansami na bramk. Obie dru篡ny gra造 bardzo uwa積ie w obronie. Wynik spotkania otworzyli zawodnicy Olimpii w 30 minucie, wykorzystuj帷 sytuacj sam na sam z bramkarzem Dynowa. W 40 minucie by這 ju 2-0 i wydawa這 si, 瞠 takim wynikiem zako鎍zy si 1 po這wa. Jednak w ostatniej minucie s璠zia dyktuje rzut karny, który pewnie egzekwuje zawodnik Olimpii. Wynik do przerwy 3-0. W drugiej po這wie bramk kontaktow zdobyli Oldboje, znakomicie wykonuj帷 rzut wolny zza pola karnego. Jednak to wszystko na co by這 ich dzisiaj sta. Wraz z up造wem czasu  Olimpia zacz窸a coraz bardziej przewy窺za rywali, szczególnie pod wzgl璠em przygotowania kondycyjnego. Efektem tego by造 3 bramki zdobyte po szybkich akcjach. Wynik móg by jeszcze wy窺zy, ale Dyl庵owa nie wykorzysta豉 karnego w ko鎍ówce meczu. Wynik fina逝 6-1 dla Olimpii.

Po rozegraniu meczów nast徙i這 wr璚zenie nagród i pami徠kowych pucharów dla trzech najlepszych dru篡n. Prezes klubu KS Paw這koma podzi瘯owa dru篡n za udzia w turnieju  i sportow walk. G這s zabra tak瞠 Wójt Gminy,  który pogratulowa zwyci瞛c, a tak瞠 organizatorom za dobr organizacj turnieju.